Web TasarimiFirmaniza ve Hedef Kitlenize en uygun tasarimlari web paketlerimiz arasindan seçebilir ve Bir Hafta gibi kisa bir sürede kullanima sunabilirsiniz.

GülNet, WEB sitelerinizi her farklı ortamda sorunsuz isleyecek ve hedef kitleye ulaşacak şekilde tasarlar. Bunun yanında, görsel malzemeleri fazla yer tutmayacak şekilde tasarlayarak her tür bağlantıda kısa sürede açılması sağlanır.

WEB sitenizin tasarımı aşamasında GülNet ekibi yapılanları adım adım kontrol ederek gerektiğinde müdahale etme ve düzeltme imkanı sağlar. Tasarımlarınız ya sizin tercihlerinize göre ya da profesyonel editörlerimizin size sunacakları seçenekler arasından, ancak her zaman sizin seçimleriniz doğrultusunda gerçekleştirilir ve mutlaka beğeneceğiniz bir sonuca varılır. WEB sitenizin tasarımı sonrasında da gereken bütün hizmetleri özenle yerine getiren GülNet, diğer tasarım firmalarının farklı olarak sitenizi yerli ve yabancı arama motorlarına kayıt ettirerek daha fazla kullanıcının dikkatini çekmesini sağlar.

GülNet müşterileriyle daha önceden yapacağı bir sözleşme ile gerek tasarım sırasında gerekse tasarım sonrasında oluşabilecek tüm sorunlara karşı sizi güvence altına alır.

GülNet kişisel ve kurumsal web siteleri tasarımı konusunda ayrıcalıklı bir konumdadır, şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ve basarili projeler uzmanlığımızın kanıtıdır.

Firmanızı internet ortamına taşımak istiyorsanız detaylı bilgi almak için destek[at]gul.net.tr mail adresi veya +90 462 326 61 42 (Pbx) i arayarak müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşabilirsiniz.