Firewall Suite
Web Mail
Yönetim Paneli
Wipublic Hotspot 5651
200,00 USD + KDV

Mail Hosting Pro Paket

1390,00 USD + KDV

Firewall Suite-304U UTM

1690,00 USD + KDV

Firewall Suite-604U UTM

125,00 USD + KDV

Web Hosting Kurumsal Standart

552,00 USD + KDV

Wipublic Hotspot 5651 WPC-505B

27,00 USD + KDV

Eset Nod32 Antivirüs

44,00 USD + KDV

Eset internet Security

37,00 USD + KDV

Eset Multi Device Security

Alan Adı Sorgula

http://www.

Win64/Coinminer Truva Atı Temizlenmesi. Merhaba, Tüm sistem yöneticilerinin en korkulu rüyası olan truva atları şekil değiştirerek sistemleri tehtit etmeye devam etmektedir.  Coin Miner Nedir? Kripto madencilik kısaca bilgisayar donanımı veya benzeri donanımlarla İnternet ortamından bir algoritmanın indirilerek deşifre edilmesi ve deşifre edilen blok verinin bir olasılıkla sistem tarafından ödüllendirilmesidir. Bu ödül neticesinde kripto para(Örn: Bitcoin) kazanılır. Yani sanal bir para, en bilinen örnekleri Bitcoin , Litecoin , NameCoin , TerraCoin , FeatherCoin, PPC. Bu algoritmaların deşifre edilmesi için İnternette olabildiğince açık bilgisayarlar hedef alınmaktadır. Buda tabi ki internette 7/24 hizmet veren sunucuları (Web, mail vb) hedef almaktadır. Sonuç olarak sanal para için çalışacak bir bilgisayar topluluğu.

Web Sitesi Seo Önemi Search Engine Optimization, Türkçe karşılığı  Arama Motoru Uygunlaştırma da diyebiliriz.

Şifreleriniz Güvenilir Mi, Nasıl Olmalı? Gelişen teknoloji, hayatımızın bir çok alanında bizlere daha hızlı hizmetler sunmasının yanında, doğru kullanılmadığında veya önlem alınmadığında hayatımızı kabusa çevirmesi de olasıdır.

Güvenlik (Firewall) Duvarı Nedir, Nasıl Çalışır? Güvenlik duvarı (Firewall) öncelikle gruplandırırsak şekil itibari ile 2 ye ayrılar.

Yeniliklerden, Güncellemelerden, Kampanya ve İndirmerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olunuz.